Menu Zavrieť

Čo zatiaľ vieme o The Lord of The Rings: Gollum

gollum
https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/FFycmnYYAph92R6Hog5qXD-650-80.jpg.webp

Fanúšikovia Pána Prsteňov pripravte sa – prichádza totiž nová hra ktorá sa sústreďuje na kreatúru závislú na prsteňoch, Gollum. Prekvapivo študio Warner Bros., ktoré stojí za vznikom mnohých titulov zo stredozeme sa tentokrát do Stredozeme nepustilo, ale prenechali to nemeckému štúdiu Daedalic. Zatiaľ máme potvrdené, že hra výjde na next-gen konzoly, ale inak veľa informácíí sme až do začiatku tohto roka nemali. Pre tých čo sa nevedia dočkať tu máme pár informácií.

V koži milovníka prsteňa

Lord of the Rings: Gollum je akčná adventúra od štúdia ktoré je známe point-and-click titulmi. Daedalic má zmluvu o práci na hre s Middle-earth Enterprises, takže si možeme byť istý, že hra bude inšpirovaná knižnou verziou. Hra nás bude sprevádzať rokmi v ktorých Gollum získal svoju závislosť k prsteňu, čo znamená, že sa bude odohrávať pred udalosťami Pána Prsťeňov. Hra sa začne v Barad-dur, Mordorskej pevnosti kde je Gollum držaný proti svojej vôli. To znamená, že v hre môže byť nejaká pasáž úteku z väzenia. Ďalšia pravdepodobná vec je, že mimo Mordoru narazíme na známe postavy z filmov či knih. Tým, že je to v podstate prequel majú autori väčšiu slobodu pri tvorbe.

https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/aiVMn8uvJtdXm8MfwVWjkj-650-80.jpg.webp

Podľa herného webu Edge prewiew, hra bude zameraná na stealth postupe a Gollum nebude obdarený mnohými schopnosťami. Hra sa bude sústrediť viac na platformovanie a Gollumove prefíkané triky. Časť hry sa určite zameria aj Gollumov boj s jeho alter-egom Smeaglom. To nám môže priniesť zaujímavé dialógové možnosti, ako aj ťažké rozhodovania. Určite sa môžeme tešiť na veľkú paletu priateľských a nepriateľských tvárí. V hre určite nezačnete s Gollumom ako ho poznáme z filmov. Autori oznámili, že Gollum bude na začiatku osobou, ktorou niekedy bol a postupne sa bude meniť.

Hra vyjde v roku 2021 na PC a na všetkých vhodných konzolách. Lord of the Rings: Gollum má šancu stať sa 3A titulom.

Zdroj: www.gamesradar.com

Prečítajte si aj staršie články, napr. TENTO.

Lajkni a zdieľaj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

error

Pozdieľaj nás ďalej do sveta