Menu Zavrieť

Darksiders Genesis už dostupný na PC a Google Stadia.

titulka článku darksiders

Máte chuť na poriadnu ARPG a ako bonus si ju môžete zahrať v kooperácii s kamošom? Tak zbystrite pozornosť, pretože práve dnes vyšiel slušne vyzerajúci titul Darksiders Genesis.

V hre sa príbehovo presunieme ešte pred prvý diel série. Zahráme si za War-a a po prvýkrát aj za Strifa. War predstavuje hrubú silu a je teda pravým bojovníkom na blízko. Strife je zas naopak určený na boj z diaľky, pričom budeme v hre nachádzať rôzne druhy minície. Ak sa rozhodneme hrať solo, v hre si budeme prepínať medzi postavami podľa situácie ako sa nám to hodí. Väčšia sranda prichádza pri hre v kooperácii. Obraz sa predelí splitscreenom a spolu s kamošom budete ovládať oboch našich hrdinov. Budete sa vzájomne dopĺňať a rozbijete nespočetné hordy monštier.

Ide o celkom príjemné osvieženie celej série a ide o kúsok iný zážitok ako sme zvyknutí. Skvelou správou je ešte fakt, že v hre sa opäť objavuje starý známy Vulgrim, démonický obchodník, ktorý v žiadnej Darksiders hre nesmie chýbať.

Hra je momentálne dostupná len na PC platformu a službu Google Stadia. Na konzoly sa dostane vo februári budúceho roku. Hra je dostupná na Steame za vcelku prijateľnú sumu (30€). Čo sa týka hodnotenia napr. na Metacritic má Darksiders Genesis (v čase písania článku) pekných 77%. Myslíme, že za povšimnutie titul určite stojí.

Please follow and like us:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)