Menu Zavrieť

Iratus: Lord of the Dead opúšťa early access

rougelike rpg Iratus

Taktické roguelike PRG hry sa tešia medzi fanúšikmi veľkej obľube. Veď taký Darkest Dungeon je skvostom vo svojom žánri a mnoho ľudí baví dodnes. Iratus: Lord of the Dead sa taktiež pokúsi rozvíriť vody roguelike titulov. Hra vychádza práve dnes a rozhodne stojí za povšimnutie.

Iratus sa nesnaží byť na silu príliš vážny a užijete si aj temnejší humor. Už len predstava toho, že hráte za nekromanta, ktorý povstal z mŕtvych, aby vybudoval svoju armádu prisluhovačov z pozostatkov nepriateľov. V celku zábavná myšlienka a v tomto nám trochu pripomína hru Overlord. Avšak, len čo sa týka konceptu budovania vlastnej armády. Hlavná postava spolu so svojimi nohsledmi disponujú stovkami schopností, ktoré budeme postupne rozvíjať. A bude to naozaj veľmi dôležité. Našou úlohou je predrať sa cez kobku plnú “dobrých ” nepriateľov. Keďže hráme za tú zlú stranu, paradoxne budeme svojimi démonickými schopnosťami likvidovať dobrákov. Hier s touto myšlienkou nie je až tak veľa a aj preto si Iratus: Lord of the Dead ceníme.

Úplná verzia hry obsahuje oproti early access verzii niekoľko vylepšení. Do hry sa dostali dva nové epické levely kobky, nové itemy a questy. Vývojári z Unfrozen na hre budú pracovať aj naďalej v podobe udpatov a opravných patchov. A aby toho nebolo málo, v septembri sa dočkáme aj rozšírenia Iratus: Wrath of the Necromancer. Dostaneme teda ďalšiu dávku príbehu, nových prisluhovačov, bossov a hromadu nového vybavenia.

Hru si môžete zakúpiť na STEAME za v celku príjemnú sumu 24,99€.

Kľúčove vlastnosti hry:

  • Hráme za temnú stranu
  • Rozširovanie svojho doupěte
  • 18 typov prisluhovačov: múmia, zombie, kostlivec, upír a iné
  • Každý nohsled má 6 unikátnych abilít
  • 4 talentové stromy: Alchýmia, Mágia, Ire a Deštrukcia
  • Iratus nebude zabíjať len svojou mágiou alebo drápmi, ale aj vysávaním duševného zdravia nepriateľov
  • Voľba obtiažnosti – zahrajú si ako nováčikovia, tak aj veteráni rougelike RPG hier

Zdroj: www.rpgwatch.com,

Lajkni a zdieľaj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

error

Pozdieľaj nás ďalej do sveta