Menu Zavrieť

Reign of Terror – Diablo II prepracované do hry Grim Dawn

reign of terror

Je vaším obľúbeným ARPG Diablo II, ale cítite, že po rokoch stráca svoje čaro? Máme dobrú správu! Modder s nickom RAM pretvoril kompletne Diablo II do taktiež famózneho ARPG, Grim Dawn. Tam kde Diablu po rokoch dochádzal dych, Grim Dawn priniesol vietor do plachiet ARPG žánru. Mód nesie názov Reign of Terror a rozhodne sa oplatí vyskúšať.

Je to až šialené, predstaviť si, že celé Diablo II (aj s datadiskom LoD), bolo prevtelené do inej hry. V hre tak nájdeme 5 aktov, 7 povolaní hrdinov, všetky itemy, žoldnierov a dokonca aj legendárny level s kravami. Do hry bol pridaný aj nejaký skrytý level s ťažkým bossom, kde za celú obtiažnosť môžete ísť len raz. V ňom padne jeden unikátny alebo setový item.

Netreba zabudnúť ani na hru, v ktorej Diablo II znovu ožíva. Grim Dawn je skvelým ARPG titulom, ktorý sa oplatí zahrať. Obsahuje rôzne nové mechaniky, ktoré v Diable neboli. Preto je skvelou správou, že autor módu sa rozhodol práve pre hru od Crate Entertainment. V podstate teda môžeme očakávať známe prostredia a postavy z Diabla II, ale s hrateľnosťou Grim Dawn.

Určite odporúčame ísť na stránku Crate Entertainment, resp. do jedného vlákna na fóre. Môžete sa tam dostať cez TENTO odkaz. Sám autor tam podáva informácie o Reign of Terror móde. Ako ho správne nainštalovať, čo obsahuje a ďalšie dôležité informácie. Zaujímavosťou je, že mal by fungovať aj co-op. RAM však hovorí, že nie je plne podporovaný.

Tak hor sa inštalovať Grim Dawn (pozor najnovší patch s posledným DLC Forgotten Gods) a následne inštalovať Reign of Terror mód.

Zdroj: www.crateentertainment.com, www.vg247.com,

Lajkni a zdieľaj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

error

Pozdieľaj nás ďalej do sveta