Menu Zavrieť

The Elder Scrolls Online: Scalebreaker práve dostupný

titulný obrázok Scalebreaker

Ešte len nedávno na nás autori vybehli s ďalším veľkým rozšírením do hry The Elder Scrolls Online s názvom Elsweyr. No a máme tu koniec augusta a s ním prichádza menšie DLC Scalebreaker.

DLC už je dostupné pre PC hráčov a získať ho môžete dvomi spôsobmi. Ak ste predplatiteľom ESO Plus, DLC máte automaticky sprístupnené. Druhou možnosťou je kúpiť ho za in-game menu, 1500 crowns. PS4 a Xbox One hráči nebudú o hranie ukrátení nadlho. DLC bude pre nich dostupné o deň neskôr, 27. augusta.

Istotne vás zaujíma, čo nám Scalebreaker do hry prinesie. V prvom rade to budú dve nové lokácie so zaujímavými príbehmi.

Moongrave Fane

Upíri s klanu Hollowfang držia v zajatí jedného z legendárnych monštier, draka. Bude len na nás či im zabránime vykonať krvavý rituál alebo vypustíme do sveta zlo o akom sa nám ani nesnívalo.

Lair of Maarselok

V Tenmarských lesoch rastie skutočne desivé zlo. Armády Elden Root sa ho pokúsili zničiť, ale zlyhali. Posledná nádej padá na ramená Selene a na jej únoscu, Warlocka Carindona. Medzi nimi budeme totiž musieť udržať krehké prímerie.

Príbeh sa nám teda pekne rozrastie a dotvorí mozaiku toho, prečo sa draci objavili v zemi Khajitov. Okrem pokračovania príbehu budeme zbierať nové vybavenie, zberateľské predmety a samozrejme achievmenty.

Oficiálny trailer The Elder Scrolls Online: Scalebreaker:

Video z kanála Bethesda Softworks

Tento rok by sme sa mali dočkať ešte jedného DLC s názvom Dragonhold.

Zdroj: www.elderscrollsonline.com

Lajkni a zdieľaj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

error

Pozdieľaj nás ďalej do sveta