Menu Zavrieť

The Witcher 3 dostal zaujímavý mód

The Witcher III Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt patrí medzi TOP hry nielen vo svojom žánri. Niet sa teda čomu čudovať, že aj po rokoch od vydania, sa stále objavujú nové modifikácie. A kto by mal záujem o spestrenie už aj tak famóznej hry, môžete sa pozrieť na web NEXUS. Nájdete tam obrovské množstvo modifikácií a istotne si niečo vyberiete a vyskúšate. Poďme sa však pozrieť na jeden konkrétny mód.

Rmemr a Gerignak vytvorili mód, ktorý vylepšuje hlavy, pohyb pier a rozlíšenie tieňov NPC postáv. Znamená to, že všetky NPC postavy budú vyzerať rovnako dobre počas gameplayu ako v cut scénach. Autori módu sami hovoria o tom, že pohyb pier v hre bol až príliš nekonzistentný, niekedy fungoval dobre a inokedy horšie. Tento mód sa to snaží fixnúť v čo najväčšej miere, avšak aj tu treba rátať, že občas zaváha. Vylepšenia sa taktiež dočkali hlavy postáv. V hre sa využívajú textúry, ktoré môžeme vidieť počas strihových scén. No a nakoniec mód pridáva tiene s vyšším rozlíšením.

The Witcher 3 tak dostáva opäť o niečo sviežejší nádych a modérska komunita sa stará o to, aby hra nezapadla prachom. Tento konkrétny mód si môžete stiahnuť cez tento ODKAZ.

Prikladáme pár obrázkov na porovnanie. (Nájdete ich priamo na Nexuse)

Zdroj: www.nexusmods.com

Lajkni a zdieľaj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

error

Pozdieľaj nás ďalej do sveta