Menu Zavrieť

TOP výber – Lunar New Year na Steame zajtra končí

Lunar New Year on Steam 2020

Čo by sme to boli za RPG web, ak by sme vás neupozornili na výpredaje parádnych kúskov? Každý ušetrený groš je dobrý a aj tentokrát na Steame nájdeme slušné zľavy na kvalitné RPG hry. Avšak pozor, výpredaj Lunar New Year 2020 pomaly končí. Ponúkame teda malý výber toho najlepšieho.

The Witcher 3: Wild Hunt GOTY – 14,99€

Kto by nepoznal tento RPG klenot? Vo výpredaji je taktiež základná hra, ktorá je za 8,99€, ale určite sa oplatí priplatiť za GOTY verziu kde dostanete kompletnú hru s DLCčkami. Pre zaujímavosť, titul sa stále fantasticky predáva aj bez zľavy. Dôvod je jednoduchý. Nedávno vydaný seriál Zaklínač prinútil hru kúpiť snáď každého.

Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition – 22,49€

Pre mnohých ide o jedno z najlepších RPG všetkých čias. Musíme uznať, že právom. V hre nájdete všetko po čom fanúšik tohto žánru túži. Výborný bojový systém (ťahový), pútavý príbeh, postavy a ich levelovanie, grafický dizajn a pod. Už predošlý diel bol skvelý, ale tu to autori dotiahli takmer do dokonalosti. Hra má na Metacriticu hodnotenie 93 a užívatelia jej udelili 8.8/10. Berte kým sa dá, určite nebudete sklamaní.

Dark Souls III Deluxe Edition – 21,24€

Za skvelú cenu dostanete základnú hru spolu so season passom. Hra získala ocenenie Game of the Year na Golden Joystick Awards 2016. Séria Dark Souls je známa svojou brutálnou obtiažnosťou, takže ak máte radi výzvu, hra je pre vás ako stvorená.

Grim Dawn Definitive Edition – 30,49€

Jedno z najlepších ARPG na trhu. V tejto edícii získate opäť základnú hru spolu so všetkými DLCčkami. A veru ide o poriadnu porciu obsahu na pár desiatok hodín. Dovolíme si tvrdiť, že Grim Dawn v mnohom prekonáva aj legendárnu sériu Diablo. Prikladáme síce minuloročné video, ale v podstate stále aktuálne.

Darkest Dungeon Ancestral Edition – 17,41€

V zľave máme aj zástupcu roguelike RPG hier. Okrem boja s monštrami nás v tejto hre čaká aj boj s vlastnou psychikou hrdinov. A že ide o pekelne ťažkú zábavu netreba ani pripomínať. Je to v podstate Souls štýl medzi roguelike RPG. Hra dostala na Metacriticu 84 bodov a hra sa teší celkovej obľube medzi hráčmi.

Tu je ešte niekoľko hier, ktoré sa oplatí dokúpiť do RPG knižnice:

  • The Elder Scrolls Online Elsweyr – 19,79€
  • Fallou 4 GOTY – 19,79€
  • Disco Elysium – 31,99€
  • XCOM 2 – 12,49€
  • Black Desert Online – 3,99€
  • Pillars of Eternity II Deadfire – 22,99€
  • Fable Anniversary – 7,99€
  • Baldur’s Gate: Enhanced Edition – 7,99€

A pridávame sem ešte jednu zaujímavú skôr aplikáciu ako hru. Ide o RPG Maker MV. Ten totiž obvykle stojí okolo 70€ a pokiaľ by ste chceli kúpiť celý bundle, vyšiel by na cca 120€. Momentálne sa dá RPG Maker MV kúpiť za 18,49€ a bundle za 30,24€, takže ide o zlomok plnej ceny. Tento program na tvorbu jednoduchých RPG hier odporúčame každému, kto má nápad a chcel by ho pretaviť do vlastnej hry. Pozrite si nejaké tutoriálové videá, prípadne prejdite nejaké fóra a uvidíte, či by vás to vôbec bavilo. Kto je dostatočne šikovný, dokáže vytvoriť titul v štýle napr. Stardew Valley a ten sa dočkal veľmi pozitívneho prijatia.

Tak to by bolo viac menej z našej strany všetko. Kvalitných a zaujímavých titulov je v zľave samozrejme oveľa viac. Stačí sa po Steame trochu poobzerať a istotne si niečo vyberiete. Jedno dôležité upozornenie na záver. Výpredaj Lunar New Year končí 27.1. 2020 o 19:00, takže dlho neváhajte a radšej sa tam vrhnite hneď po prečítaní tohto článku.

Prečítajte si aj náš výber hier na mobil TU.

Zdroj: store.steampowered.com

Lajkni a zdieľaj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

error

Pozdieľaj nás ďalej do sveta