Menu Zavrieť

Torchlight III – stavba vlastnej pevnosti (trailer)

Torchlight III titulka

Vývojári z Echtra Games usilovne pracujú na svojom hack & slash titule Torchlight III. Jednou z noviniek bude aj stavba vlastnej pevnosti. Potešujúcou správou je fakt, že pre celý váš herný účet bude stačiť jedna pevnosť. Takže, ak budete mať viac postáv (čo určite budete mať), všetky budú zdieľať jednu pevnosť a teda aj veci v nej.

Pýtate sa, na čo bude vlastne táto aktivita slúžiť? V prvom rade pôjde o príjemné spestrenie hry, v ktorej okrem kosenia húfov nepriateľov nerobíte v podstate nič iné. Pevnosť si budete môcť prispôsobiť podľa svojho vkusu a bude sa skladať s niekoľkých užitočných miest. Taktiež bude slúžiť ako úschovňa drahocennej koristi. A v neposlednom rade, vaši priatelia môžu prísť na návštevu. Budete s nimi môcť vymieňať veci, čo je určite veľké plus.

Torchlight III sa mal pôvodne volať Trochlight Frontiers, avšak komunita si svojim feedbackom vydupala, aby bola hra pravým nástupcom predchádzajúcich dielov. Hra by mala výjsť tento rok, avšak je ešte skoro hovoriť o tom, na ktoré platformy. Pôvodne mal titul výjsť okrem PC aj na konzoly, ale niektoré herné weby tvrdia, že kvôli malému záujmu konzolových hráčov sa hra objaví len na PC. Nuž na potvrdenie týchto správ si budeme ešte musieť počkať.

Zdroj: www.youtube.com, www.fextralife.com, www.echtragames.com

Lajkni a zdieľaj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

error

Pozdieľaj nás ďalej do sveta