Menu Zavrieť

Vaporum: Lockdown je pomaly za dverami

Vedeli ste, že aj v našich končinách vznikajú skvelé krokovacie dungeon tituly? Medzi to najlepšie môžeme s istotou zaradiť aj Vaporum, počin vývojárov z Fatbot Games. Po výbornom prvom diely sa pustili aj do vývoja druhého (resp. prequelu) s podtitulom Lockdown. Ten by mal priniesť hromadu vylepšení a máme sa teda načo tešiť. Zostane parádny grid-based pohyb, real-time súboje a pribudnú nové druhy nepriateľov, zaujímavejšie hádanky a väčší strom skúseností.

Bohužiaľ, dnešná situácia vo svete nepraje ani hernému priemyslu a dochádza k množstvu odkladov. Tomu sa nevyhlo ani štúdio Fatbot Games. Vaporum: Lockdown bol pôvodne naplánovaný na 22. 4. 2020, ale autori sa rozhodli pre odklad hry. Okrem toho, že to má súvislosť s nepriaznivou situáciou okolo koronavírusu, vývojári si chcú dopriať ešte nejaký ten čas na dolaďovanie hry.

Vaporum: Lockdown má momentálne neznámy dátum vydania. Hovorí sa o druhom kvartáli tohto roku. Znamenalo by to teda obdobie na prelome jari a leta. Je to však až príliš všeobecný časový horizont a budeme si musieť počkať na oficiálne vyjadrenie tvorcov. Odporúčame sledovať oficiálnu stránku hry, ktorú nájdete TU.

Titul vychádza na platformách: PC, Xbox One, PS4, Nintendo Switch.

Zdroj: https://www.vaporum-game.com, https://www.rpgwatch.com/games/vaporum–lockdown-1634.html

Prečítajte si aj tento článok TU.

Lajkni a zdieľaj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

error

Pozdieľaj nás ďalej do sveta