Menu Zavrieť

Výber: Warcraft merch pre skutočných fanúšikov

wow legion titulka

Rok 1994 je určite pamätným rokom pre každého fanúšika hernej série Warcraft. Vyšiel totiž prvý diel a je tomu už teda 25 rokov čo nás táto fantastická séria zabáva. Istotne nikomu netreba predstavovať najpopulárnejšie MMO RPG na svete World of Warcraft. Pred pár dňami svet Warcraftu ožil a na svoje si prišli najmä veteráni WoW. Bol totiž spustený World of Warcraft Classic. Hráči sa vrátili o 15 rokov do minulosti a môžu si hru užívať v podobe, akej ju poznali keď s ňou začínali. Obrovský úspech WoW Classic bol v podstate zaručený a na prihlásenie sa do hry hráči čakajú aj niekoľko hodín. Ďalším dôkazom je aj neskutočná sledovanosť na streamoch (najmä Twitch), kde v prvý deň sledovanosť prekročila hranicu 1,1 mil. divákov.

Teraz sa však poďme pozrieť na pár zaujímavých kúskov s tématikou Warcraftu. Či už si chcete urobiť radosť, chcete niekoho obdarovať alebo si idete vybudovať zbierku predmetov, máme pár tipov. Všetky predmety nájdete v internetovom obchode www.nekonečno.sk

Knihy Warcraft

Vypisovať všetky dostupné knihy by bolo neskutočne zdĺhavé a v podstate zbytočné. Kúpiť si môžete knihy zo sveta Warcraftu aj World of Warcraftu, taktiež kroniky od 1-3 alebo komiksy. Ak by mal niekto záujem dozvedieť sa ako na seba knihy naväzujú kliknite sem.

Vyfiltrované knihy zo série Warcraft môžete nakupovať TU.

Oblečenie

Čo by to bolo za fanúšika, keby na sebe nenosil aspoň jeden kus odevu Warcraft. Výber je veľký a treba sa poobzerať po shopoch, ktorý čo ponúka. Nekonečno má v ponuke tričká a šiltovky, ktoré vyzerajú naozaj vkusne. Je už len na vás či sa rozhodnete pre Alianciu alebo Hordu.

Celú ponuku si môžete pozrieť TU.

Figúrky

Existuje nespočetné množstvo figúriek a rôznych predmetov zo série Warcraftu. Nám sa najviac pozdáva figúrka Night Elf Huntera. Taktiež sa budete musieť prelúskať cez rôzne internetové stránky aby ste sa dostali k svojmu favoritovi.

Momentálna ponuka TU.

Ostatné drobnosti

Určite sa pozrite aj na drobné predmety z Warcraft univerza. Neviete si zapamätať dôležité veci? Nie je nič lahšie ako kúpiť World of Warcraft zápisnik. Pomaly, ale isto, sa nám blíži chladnejšie počasie a teplý nápoj určite poteší. Poriadny hrnček s Warcraft tématikou bude istotne dobrá voľba. A pokiaľ si chcete ozdobiť svoje kľúče pekným doplnkom, určite sa pozrite na ponuku kľúčeniek.

Ponuka pre vás je priamo TU.

Samozrejme nezabúdajte na to, že pokiaľ ste svoj predmet na Nekonečno nenašli, stačí im napísať a oni zoženú takmer aj nemožné.

Určite odporúčame pozrieť merch aj zo zahraničia, keďže sa u nás niektoré kúsky zohnať nedajú alebo sa zháňajú veľmi obtiažne. Myslíme, že Warcraft univerzum má naozaj bohatú ponuku, takže na svoje si príde určite každý. Veľa šťastia vo výbere vytúženého predmetu a v ďalšom článku sa pozrieme na výber z nejakého iného univerza.

Prečítajte si aj našu recenziu na skvelú myšku od spoločnosti Razer.

Lajkni a zdieľaj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

error

Pozdieľaj nás ďalej do sveta