Menu Zavrieť

Zoria: Age of Shattering

zoria titulka

Zoria. Domov. Matka všetkých jej obyvateľov. Poskytuje svojim deťom jedlo aby rástli, príbytky na odpočinok, ale aj drsnú lekciu života, aby sa jej deti naučili bojovať a chrániť dary, ktoré im poskytuje. Ale niekto chcel viac.

Zoriíny najlepší synovia a dcéry premenili jej dary na zbrane.

Oni chceli viac pôdy, viac jedla. Takže sa usadili v domoch z kameňa a dreva na kraji divočiny a v jaskyniach. A v týchto jaskyniach našli ich nástroj vzdoru.

Hrateľnosť je unikátny mix akčnej adventúry a taktickej stratégie. Objavte prekrásny kraj Zoria plný hôr,oceánov miest a hlbokých nepreskúmaných dungeonov, nasledujte ich príbeh a objavte tajomstvo Zorie.

Váš tábor je aj vašou základňou, rozširovaním získate prístup k novým možnostiam a možnosť ovplyvňovať okolitý svet zatiaľ čo levelujete svojich stúpencov.

Všetky dobrodružstvá v hre sú ručne robené autormi s niekoľkými možnosťami ako danú oblasť prejsť. Avšak, záleží aj na vašej družine a ich leveli, pretože s každým novým levelom sa vám odomyká aj kopa nových schopností na preskúmavanie dungeonov. Samozrejme do každého dungeonu sa budete môcť vrátiť so silnejšou družinou.

Dobrodružstvá musia byť do detailu naplánované, pretože si na výpravy môžete brať iba určitý počet zásob, a bez zásob si vaša družina nebude môcť dopĺňať zdravie, čo robí každú oblasť nebezpečnejšou. Dostatok zásob a vylepšovanie schopnosti varenia vám prinesie možnosť využiť všetko, čo Zoria ponúka.

Bojový mechanizmus je založený na ťahoch, točiacich sa okolo typu postavy, jej schopností, odolností a slabín, liečenia a mnoho ďalšieho.

Do družiny si môžete vybrať až z ôsmich typov postavy, každá má svoje unikátne schopnosti. Mágia ,útoky na blízko, útoky na diaľku, blokovanie a omračovanie, krvácanie a otrávenie, odolnosť voči kúzlam – všetko čaká na vás, kým to odhalíte a vylepšíte.

Zoria: Age of Shattering zatiaľ nemá presný dátum vydania, ale mala by výjsť už na jeseň tento rok. Zatiaľ je však dostupné DEMO. Hra výjde na Steame a autori sa vyjadrili že neplánujú aj konzolové verzie.

Zdroj : https://www.rpgwatch.com/#43977

Lajkni a zdieľaj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

error

Pozdieľaj nás ďalej do sveta